16 Jan

szpital54

Gazeta ustaliła, że wicedyrektor szpitala miała wystawiać zawyżone faktury. Najprawdopodobniej zostanie zwolniona, a sprawa trafi do prokuratury. Chodzi o nawet 100 tys. zł.

Ani dyrektor ani sama zawieszona wicedyrektor szpitala Katarzyna Szydłowska-Pazera nie chcą mówić. Piotr Kagankiewicz każe czekać na komentarz do końca tygodnia, a Katarzyna Szydłowska-Pazera nie odbiera telefonu, nie odpisuje na sms-y.
Informacja pojawiła się 3 stycznia. Wicedyrektor ds. lecznictwa i ordynator oddziału dziennego chemioterapii w szpitalu powiatowym została zawieszona. Dyrektor Piotr Kagankiewicz zawiesił ją w czynnościach dyrektora i wyjaśniał, że ta decyzja nie ma związku z przypadkami medycznymi, a kwestiami organizacyjno-finansowymi. I w tej sprawie prowadzi postępowanie wyjaśniające. Nie chciał powiedzieć o jakie kwestie chodzi, dodawał, że więcej będzie mógł powiedzieć za jakiś tydzień. Potrzebuje czasu, żeby dokładnie przyjrzeć się sprawie.

 

Cały tekst w najnowszym wydaniu Gazety Radomszczańskiej. Od czwartku w punktach sprzedaży, e-wydanie na radomszczanska.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież