16 Jan

VoiceKids

Sukces dwojga młodych artystów, bo za taki bez wątpienia można uznać zakwalifikowanie się do programu „The Voice Kids” emitowanego w TVP 2. Dostali się do niego Oliwia Kopiec z Radomska i Michał Makowski z Dziepółci. Są podopiecznymi Violetty Ojrzyńskiej, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach.

Ten format talent-show znany jest w 30 krajach, ale w Polsce jest to dopiero pierwsza edycja. W programie biorą udział dzieci w wieku 8-15 lat. Droga do zwycięstwa wiedzie przez kilka etapów. Latem ubiegłego roku odbyły się precastingi, w których wzięło udział kilka tysięcy dzieci z całego kraju. Na castingu, na którym występował Michał, zjawiło się ok. 1,5 tys. chętnych. Decydowało jury, czyli Edyta Górniak, Thomson, Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Do finału dojdzie tylko troje uczestników. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci stypendium i możliwość nagrania singla z dużą firmą fonograficzną. Na razie telewizja wyemitowała w noworoczny wieczór dwa odcinki. Nas najbardziej powinien interesować odcinek, którego emisja nastąpi 13 stycznia.

 

Cały tekst w najnowszym wydaniu Gazety Radomszczańskiej. Od czwartku w punktach sprzedaży, e-wydanie na radomszczanska.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież