16 Jan

Naczynski

Burmistrz Miłosz Naczyński z podejrzanego w sprawie sms-ów wysyłanych mieszkankom Przedborza, stał się oskarżonym i stanie przed sądem. Lista paragrafów w akcie oskarżenia jest długa, a zaczyna się od podżegania. Podżegania do pisania wiadomości, które miały przestraszyć kobiety krytykujące Naczyńskiego.

Najpierw przypomnienie. Sms-y wysyłane były do dwóch mieszkanek gminy Przedbórz przez Wojciecha O., który został za to skazany przez sąd, a w trakcie procesu powiedział, że to burmistrz miał mu mówić, co w tych wiadomościach ma napisać. „przestańcie się wpie...ać ku...wy w nie swoje sprawy i utrudniać prace bo pożałujecie ostatnie ostrzeżenie to ze dajecie d...py temu kuternodze czy grubasom to nie znaczy ze zbawicie świat wam się krzywda stanie a oni was oleją zniszczymy was wszystkich was szmaty pierwsze. Pora się za prace wziąć. Żegnam”. To była pierwsza wiadomość. Kobiety dalej krytykują. Treść kolejnego sms-a brzmi: „Słuchaj no szmato i przekaż tej drugiej szmacie twojej koleżance macie raz na zawsze odp...ić się od urzędu nie przychodzić na Nam na sesje i nie psuć nerw i tak nic nie wskóracie ani Wy ani wasi wodzowie ten grubas który został bez pracy ani ten pożal się boże biznesmen kuternoga. To jest ostatnie ostrzeżenie potem będziemy was niszczyć powoli jeden po drugim przemyśl to Bo może wam się coś w nocy stać niechcący a tam I wan nie pomogą Bo mama was w d...ie żegnam proszę zapamiętać ostrzeżenie!!!!!!!”. I kolejny. „Wy ku...wy prędzej ja was zniszczę i waszych kolegów niż wy nas. Jeszcze trochę i po was tak jak po ślusarczyku wy lodziary dwie szmaty biedoty nic was nie uratuje już zaj...ane będziecie”. Kobiety bały się o swoje życie. Zgłosiły sprawę policji.

 

Cały tekst w najnowszym wydaniu Gazety Radomszczańskiej. Od czwartku w punktach sprzedaży, e-wydanie na radomszczanska.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież