[KORONAWIRUS] RIPH: Kupuj lokalnie: Twój wybór - Nasza praca. Na początek OSM

Dział: Aktualności
26/03/2020 - 08:49

Ruszyła akcja solidarności radomszczańskich przedsiębiorców koordynowana przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową. Właśnie dzisiaj i właśnie teraz powinniśmy o wszystkich mieszkańcach jako o wspólnocie, bo wszyscy jesteśmy od siebie zależni. Nasz los zależy od nas wszystkich.

- W dniu dzisiejszym inicjujemy akcję solidarności z lokalnymi producentami, wytwórcami z szeroko pojętej branży spożywczej, rolno-spożywczej, kosmetycznej, chemicznej i in.

Chcemy dotrzeć do lokalnych firm produkujących żywność, kosmetyki, artykuły chemiczne i inne niezbędne w łańcuchach dostaw/produkcji. Prezentując te firmy, eksponując je na mapie Powiatu radomszczańskiego, chcemy zachęcić wszystkich do dokonywania zakupów, zlecania usług w pierwszej kolejności właśnie u nich. W ten sposób można uchronić lokalne firmy przed upadkiem i umożliwić im utrzymanie miejsc pracy. Od codziennych decyzji każdego z nas zależeć może przyszłość firm i rynku pracy. W ten sposób można doprowadzić do ożywienia rynku, ale przede wszystkim uchronić lokalne firmy od upadłości, a tym samym - zachować miejsca pracy. - można przeczytać na stronie https://riph.radomsko.pl/kupuj-lokalnie-twoj-wybor-nasza-praca/ .

A na początek wyroby Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej.

L 768x826

Z punktu widzenia zysków dla naszego regionu, a co za tym idzie – dla naszego miasta, najlepszym rozwiązaniem wspierającym lokalne firmy w kontekście obecnej sytuacji epidemicznej jest kupowanie produktów wytwarzanych w naszych, lokalnych firmach.

Kupując lokalnie nie tylko wspomagamy miejscową przedsiębiorczość, ale również dbamy o bezpieczeństwo swoje, naszych bliskich oraz otoczenia. Przesunięcie naszych wartości zakupowych z obcych produktów na lokalne daje nam bardzo istotne wsparcie finansowe.

Te pieniądze zostają w naszym mieście i regionie wzmacniając rodzime firmy, a w konsekwencji chronią gospodarstwa domowe.

Marka Hej! od lat z powodzeniem rozwija swoją półkę asortymentową, stawiając na smak, jakość i tradycję. Nie udało by się tego rozwinąć z takim rozmachem, gdyby nasze produkty nie trafiały na Państwa stoły. Byliśmy pierwszym zakładem mleczarskim w Polsce, który wprowadził na rynek mleko spożywcze poddane mikrofiltracji o zawartości tłuszczu 2% i 3,2%, nasz katalog liczy ok 100 produktów w 19 kategoriach produktowych (mleko świeże, mleko UHT, mleczko szkolne, jogurty, maślanki, kefiry, zsiadłe mleko, śmietanę, śmietankę UHT, masło, miksy, twarogi, serki słodkie, twarogi sernikowe, desery, serki wiejskie, sery żółte, serki kanapkowe, produkty regionalne), stawiając na rozwój i innowacje co roku zdobywamy nagrody, będące najwyższą formą uznania konsumentów i naszych partnerów biznesowych.

Nie znaleźlibyśmy się w czołówce polskich mleczarni bez konsumentów, przekonanych do naszych wyrobów. Wspierajmy się! Kupujmy Produkty z OSM w Radomsku!

http://osmradomsko.pl/produkty/

http://osmradomsko.pl/siec-hurtowni-i-sklepow/