Reklama

Czerwone Gitary w MDK

W MDK trwa koncert Czerwonych Gitar, polskich Beatlesów, jak ich nazywano. To podsumowanie 55-letniej działalności zespołu.

Jak mówił perkusista Jerzy Skrzypczak, w tym czasie nagrali tyle piosenek, że ich wykonanie zajęłoby 17 godzin. Tyle grać nie mogą, więc przygotowali skrót ich przebojów. Tych utworów, o które fani najczęściej proszą. Nim zaczął się koncert w skrócie przedstawiono historię zespołu i pokazano stare, archiwalne zdjęcia dokumentujące karierę muzyków.

Od kilkunastu lat zespół tworzą: Jerzy Skrzypczak – perkusja, śpiew, Mieczysław Wądołowski – gitara akustyczna, śpiew, Dariusz Olszewski – gitara solowa, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski – gitara basowa, śpiew, aranżacje.

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości