W MDK trwa koncert Czerwonych Gitar, polskich Beatlesów, jak ich nazywano. To podsumowanie 55-letniej działalności zespołu.
Jak mówił perkusista Jerzy Skrzypczak, w tym czasie nagrali tyle piosenek, że ich wykonanie zajęłoby 17 godzin. Tyle grać nie mogą, więc przygotowali skrót ich przebojów. Tych utworów, o które fani najczęściej proszą. Nim zaczął się koncert w skrócie przedstawiono historię zespołu i pokazano stare, archiwalne zdjęcia dokumentujące karierę muzyków.
Od kilkunastu lat zespół tworzą: Jerzy Skrzypczak – perkusja, śpiew, Mieczysław Wądołowski – gitara akustyczna, śpiew, Dariusz Olszewski – gitara solowa, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski – gitara basowa, śpiew, aranżacje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze